Slider
Współpraca
Opis produktu

Firma DAWID jest dostawcą do większości gałęzi przemysłu zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie firma DAWID eksportuje swoje produkty m.in. do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Danii, Holandii, Finlandii, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii oraz na Węgry.

Asortyment
Firma DAWID produkuje taśmy transporterowe, sita i siatki z drutu, siatki architektoniczne oraz ogrodzenia panelowe. W swoim asortymencie posiada ponad 500 pozycji. Produkcja jest oparta na konkretnych wymaganiach technologicznych Zamawiającego i w zależności od potrzeb dostosowana do wymogów Nabywcy.

Nasze ponad 50-cio letnie doświadczenie w doborze, produkcji i wdrażaniu naszych wyrobów gwarantują optymalne wyniki produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczoną na stronie internetowej ofertą produktów.

Targi
Firma DAWID corocznie bierze udział w Poznaniu w Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA oraz POLAGRA, a także w Targach Górnictwa i Wyposażenia Kopalnii w Katowicach. Kilkakrotnie firma uczestniczyła w tagrach zagranicznych Wire and Trube w Düsseldorfie oraz w targach Wire w Atlancie. Uczestnictwo w takich imprezach pomaga nam promować swoją markę, uwiarygodnia naszą firmę, jako renomowanego producenta i daje możliwość nawiązywania wielu owocnych kontaktów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.